Black Friday 2017

BLACK FRIDAY 2017

Promocja na Black Friday 2017!

Złóz zamówienie, wybierz i wpisz jeden z kodów rabatowych i skorzystaj ze zniżki:

FRIDAY10

10 pln zniżki przy zakupie za min 100 pln.

FRIDAY25

25 pln zniżki przy zakupie za min 200 pln.

FRIDAY40

40 pln zniżki przy zakupie za min 300 pln.

FRIDAY55

55 pln zniżki przy zakupie za min 400 pln.

*Rabat nie łączy się z innymi promocjami i kodami rabatowymi.

**Promocja trwa od 24.11.2017 od godz. 00:01 do 27.11.2017 do godz.23:59

Maski w płachcie

JAK PIELĘGNOWAĆ SKÓRĘ PRZY UŻYCIU MASKI W PŁACHCIE

 

Maski w płachcie cieszą się ostatnio ogromną popularnością. Niektórzy określają je mianem “pielęgnacji dla zabieganych” ponieważ są tak proste w użyciu, że nawet jeśli dysponujesz tylko 30 minutami możesz ich śmiało użyć. Maski w płachcie są dokładnie tym co sugeruje ich nazwa. Są dosłownie płachtą – z otworami na oczy, nos i usta – którą nakładsz na twarz celem nawilżenia suchej i pozbawionej blasku skóry.

Read more

ZMIANA DEZODORANTU NA NATURALNY

ZMIANA DEZODORANTU NA NATURALNY

Czego spodziewać się po zmianie dezodorantu na naturalny? Nie ma jeszcze żadnych potwierdzonych naukowo badań opublikowanych w tej sprawie, ale empiryczne dowody i informacje z pierwszej ręki pozwalają nam przypuszczać, czego można się spodziewać po rezygnacji z powszechnie dostępnych dezodorantów lub antyperspirantów.

Read more

NATURALNY DEZODORANT KTÓRY DZIAŁA!

CAŁKIEM NOWY RODZAJ DEZODORANTU

Schmidt’s Naturals to efekt wizji twórcy produktów naturalnych Jaime Schmidt powstałej podczas tzw. Ruchu Kreatora (Maker Movement)w 2010 r.

Ze skromnymi początkami w domowej kuchni w Portland, stanie Oregon, wieloletnia namiętność Schmidt’s do naturalnej a zarazem innowacyjnej pielęgnacji ciała przyniosła owoc w postaci zrównoważonego,odpowiedzialnego społecznie przedsiębiorstwa.

Zmotywowana do tworzenia produktów, które przyniosłyby korzyści zdrowiu rodziny i mając na uwadze, że dostępna na rynku oferta naturalnych dezodorantów na rynku nie spełnia oczekiwań klientów, misją Jaime stało się, aby zmienić sposób myślenia ludzi o dezodorantach.

Read more

JMo natural filtr UV

Jak to jest z tymi filtrami UV ?

Dzisiaj już chyba nikt nie ma najmniejszych wątpliwości, że przed promieniowaniem UV należy się chronić (w nadmiarze prowadzi do szybszego starzenia się skóry, przebarwień a nawet nowotworów) I być może niektórych to zdziwi ale powinniśmy to robić cały rok a nie tylko latem.Doskonałym wyznacznikiem tego jak bardzo jesteśmy narażeni jest index UV.

Read more