kwas hialuronowy

KWAS HIALURONOWY

Kwas hialuronowy

Read more

plasticfreejuly

#plasticfreejuly

#apel🌱 W szeregu zbiórka Kochane i Przejmujące się śmieciami.

Mamy lipiec i na całym świecie trwa akcja #plasticfreejuly, dlatego:

#1 Wraz z Lush Botanicals się pod nią też podpisujemy i wzmacniamy nasz udział w idei #zerowaste. I deklarujemy, że przyjmujemy wszelkie opakowania po produktach Lush Botanicals już nie w liczbie min. 5, ale każdej! Za każde odesłane opakowanie miron glass po kosmetykach Lush Botanicals – otrzymacie 🖤10 zł🖤 na kolejne zakupy, za wysiłek – nagradzamy, w końcu walczymy o czystą planetę bez zbędnych śmieci.
Możecie odsyłać wszystko: opakowania po pełnowymiarowych produktach, próbkach, bibuły, pudełka, wizytówki itd., wykorzystamy wszystko ponownie! i tak przez cały lipiec.

#2 Przez cały lipiec z kodem PLASTICFREE szampon O’right Caffeeine Tree in the bottle 250 ml z rabatem -15%!

🌱 więcej o idei  Drzewko w butelce (Tree in the bottle) tutaj

Co jeszcze możecie zrobić, aby zminimalizować obecność plastiku w Waszym życiu? To takie bazowe, najłatwiejsze kroki:

🌱na zakupy biegaj ze swoimi torbami, odmawiaj pakowania w plastikowe torby każdej bułeczki, pomidorków, natki pietruszki itd, one sobie poradzą bez dodatkowych opakowań! małosolne lub kiszona kapusta wędrują do Twojego słoika,

🌱produkty spożywcze – tam, gdzie jest alternatywa kupuj w szkle lub na wagę, wiemy, czasem jest ciężko…

🌱słomki do napojów i drinków – odmawiaj, jeżeli już się zdarzy, to wrzuć do torebki i w domu taka słomka służy jeszcze wielokrotnie, świetnie się myje w zmywarce

🌱woda w plastiku i kawa na wynos – tego tematu nie będziemy rozwijać, bo jest oczywisty…

🌱środki czystości – my w domu lecimy na rozcieńczonym occie ze szklanej butelki (ach, jak hipnotyzująco pachnie!) i sodzie oczyszczonej kupowanej na kilogramy- cudo! tanio i zaskakująco skutecznie,

🌱przed wyrzuceniem czegokolwiek do śmieci zastanów się, czy Ci się to jednak nie przyda, może możesz to naprawić albo oddać komuś, kto potrzebuje?

🌱 zarejestruj się w lipcowym konkursie Plastic Free na stronie www.plasticfreejuly.org.  Dołącz do ponad 2 milionów ludzi ze 150 krajów, aby zmienić świat na lepszy.

Przykłady można mnożyć, pomysły podglądać i wdrażać w swój domowy ekosystem. A Wy skąd czerpiecie wiedzę i inspiracje? bo szukamy kolejnych natchnień i wyzwań?

Analiza składu vita liberata phenomenal

Analiza składu – Vita Liberata pHenomenal 2-3 Week Tan Mousse

Analiza składu – Vita Liberata pHenomenal 2-3 Week Tan Mousse

 

Vita Liberata | pHenomenal 2-3 Week Tan Mousse | Preparat samoopalający w piance

Preparaty samoopalające gwarantują nam w 100 % bezpieczną opaleniznę. Można dzięki nim uzyskać efekt lekko ozłoconej słońcem skóry bez negatywnych efektów jak ma to miejsce w przypadku ekspozycji na promienie UV. Są nieocenioną pomocą dla osób, które z różnych względów nie chcą lub nie mogą się opalać w sposób naturalny.

Read more

sylwestrowe fryzury

5 pomysłów na Sylwestrowe fryzury Last-Minute

5 pomysłów na Sylwestrowe fryzury Last-Minute ( i nie tylko )

 

Masz już przygotowany strój, zarezerwowane miejsce i HOT osobę towarzyszącą (mamy nadzieję ;)), ale czy wiesz co zrobisz ze swoimi włosami na Sylwestra? Zgodnie z najnowszymi statystykami, co dziesiąta z nas planuje, jak będzie stylizować swoje włosy na noc Sylwestrową na dwa tygodnie wcześniej. Jeśli nie należysz do tej grupy możesz przyłączyć się do reszty z nas i zdecydować się na jedną z łatwych do stworzenia i zajmujących niewiele czasu fryzur. Upięte lub luźno puszczone w dół, kręcone alb proste. Nie ma znaczenia, czy masz już tylko  kilka minut do wyjścia, gwarantujemy, że znajdziesz coś dla siebie.

Read more

Black Friday 2017

BLACK FRIDAY 2017

Promocja na Black Friday 2017!

Złóz zamówienie, wybierz i wpisz jeden z kodów rabatowych i skorzystaj ze zniżki:

FRIDAY10

10 pln zniżki przy zakupie za min 100 pln.

FRIDAY25

25 pln zniżki przy zakupie za min 200 pln.

FRIDAY40

40 pln zniżki przy zakupie za min 300 pln.

FRIDAY55

55 pln zniżki przy zakupie za min 400 pln.

*Rabat nie łączy się z innymi promocjami i kodami rabatowymi.

**Promocja trwa od 24.11.2017 od godz. 00:01 do 27.11.2017 do godz.23:59

Maski w płachcie

JAK PIELĘGNOWAĆ SKÓRĘ PRZY UŻYCIU MASKI W PŁACHCIE

 

Maski w płachcie cieszą się ostatnio ogromną popularnością. Niektórzy określają je mianem “pielęgnacji dla zabieganych” ponieważ są tak proste w użyciu, że nawet jeśli dysponujesz tylko 30 minutami możesz ich śmiało użyć. Maski w płachcie są dokładnie tym co sugeruje ich nazwa. Są dosłownie płachtą – z otworami na oczy, nos i usta – którą nakładsz na twarz celem nawilżenia suchej i pozbawionej blasku skóry.

Read more