Analiza składu vita liberata phenomenal

Analiza składu – Vita Liberata pHenomenal 2-3 Week Tan Mousse

Analiza składu – Vita Liberata pHenomenal 2-3 Week Tan Mousse

 

Vita Liberata | pHenomenal 2-3 Week Tan Mousse | Preparat samoopalający w piance

Preparaty samoopalające gwarantują nam w 100 % bezpieczną opaleniznę. Można dzięki nim uzyskać efekt lekko ozłoconej słońcem skóry bez negatywnych efektów jak ma to miejsce w przypadku ekspozycji na promienie UV. Są nieocenioną pomocą dla osób, które z różnych względów nie chcą lub nie mogą się opalać w sposób naturalny.

Read more

sylwestrowe fryzury

5 pomysłów na Sylwestrowe fryzury Last-Minute

5 pomysłów na Sylwestrowe fryzury Last-Minute ( i nie tylko )

 

Masz już przygotowany strój, zarezerwowane miejsce i HOT osobę towarzyszącą (mamy nadzieję ;)), ale czy wiesz co zrobisz ze swoimi włosami na Sylwestra? Zgodnie z najnowszymi statystykami, co dziesiąta z nas planuje, jak będzie stylizować swoje włosy na noc Sylwestrową na dwa tygodnie wcześniej. Jeśli nie należysz do tej grupy możesz przyłączyć się do reszty z nas i zdecydować się na jedną z łatwych do stworzenia i zajmujących niewiele czasu fryzur. Upięte lub luźno puszczone w dół, kręcone alb proste. Nie ma znaczenia, czy masz już tylko  kilka minut do wyjścia, gwarantujemy, że znajdziesz coś dla siebie.

Read more

Black Friday 2017

BLACK FRIDAY 2017

Promocja na Black Friday 2017!

Złóz zamówienie, wybierz i wpisz jeden z kodów rabatowych i skorzystaj ze zniżki:

FRIDAY10

10 pln zniżki przy zakupie za min 100 pln.

FRIDAY25

25 pln zniżki przy zakupie za min 200 pln.

FRIDAY40

40 pln zniżki przy zakupie za min 300 pln.

FRIDAY55

55 pln zniżki przy zakupie za min 400 pln.

*Rabat nie łączy się z innymi promocjami i kodami rabatowymi.

**Promocja trwa od 24.11.2017 od godz. 00:01 do 27.11.2017 do godz.23:59

Maski w płachcie

JAK PIELĘGNOWAĆ SKÓRĘ PRZY UŻYCIU MASKI W PŁACHCIE

 

Maski w płachcie cieszą się ostatnio ogromną popularnością. Niektórzy określają je mianem “pielęgnacji dla zabieganych” ponieważ są tak proste w użyciu, że nawet jeśli dysponujesz tylko 30 minutami możesz ich śmiało użyć. Maski w płachcie są dokładnie tym co sugeruje ich nazwa. Są dosłownie płachtą – z otworami na oczy, nos i usta – którą nakładsz na twarz celem nawilżenia suchej i pozbawionej blasku skóry.

Read more

ZMIANA DEZODORANTU NA NATURALNY

ZMIANA DEZODORANTU NA NATURALNY

Czego spodziewać się po zmianie dezodorantu na naturalny? Nie ma jeszcze żadnych potwierdzonych naukowo badań opublikowanych w tej sprawie, ale empiryczne dowody i informacje z pierwszej ręki pozwalają nam przypuszczać, czego można się spodziewać po rezygnacji z powszechnie dostępnych dezodorantów lub antyperspirantów.

Read more

NATURALNY DEZODORANT KTÓRY DZIAŁA!

CAŁKIEM NOWY RODZAJ DEZODORANTU

Schmidt’s Naturals to efekt wizji twórcy produktów naturalnych Jaime Schmidt powstałej podczas tzw. Ruchu Kreatora (Maker Movement)w 2010 r.

Ze skromnymi początkami w domowej kuchni w Portland, stanie Oregon, wieloletnia namiętność Schmidt’s do naturalnej a zarazem innowacyjnej pielęgnacji ciała przyniosła owoc w postaci zrównoważonego,odpowiedzialnego społecznie przedsiębiorstwa.

Zmotywowana do tworzenia produktów, które przyniosłyby korzyści zdrowiu rodziny i mając na uwadze, że dostępna na rynku oferta naturalnych dezodorantów na rynku nie spełnia oczekiwań klientów, misją Jaime stało się, aby zmienić sposób myślenia ludzi o dezodorantach.

Read more