NCLA Beauty Fashion California

NCLA BEAUTY 🖤 FASHION 🖤 CALIFORNIA

Marka NCLA powstała w 2008 roku na przedmieściach Los Angeles, oferując najlepszej jakości naklejki na paznokcie i ścigając marzenie.

Od tego momentu NCLA rozrosła się tworząc linię wielokrotnie nagradzanych tradycyjnych lakierów do paznokci i lakierów hybrydowych o długotrwałym, najwyższym połysku i, co najważniejsze, w formule 7-free. Ich produkty wykonane w Los Angeles szybko stały się ulubieńcami gwiazd i zapaczatkowały takie współprace jak z: Barbie, Beyonce, Hello Kitty, Sivan Ayla, Guess i wieloma innymi.


Read more
Jaglany pudding czekoladowy

JAGLANY PUDDING CZEKOLADOWY

Smaczna, dużo bardziej pożywna i – przede wszystkim – zdrowsza alternatywa dla tradycyjnego budyniu. Pudding jaglany powstaje z dokładnie zmiksowanej ugotowanej kaszy jaglanej z dodatkiem mleka roślinnego oraz innych składników, np. banana lub masła orzechowego.

Read more

Adaptogeny - które wybrać? | SoBio Beauty Boutique

ADAPTOGENY – Który wybrać?

Czym w ogóle są ADAPTOGENY?

Adaptogeny obejmują szeroką gamę różnych naturalnych substancji z różnych zakątków świata, które muszą mieć trzy cechy wspólne: muszą być bezpieczne dla organizmu, muszą mieć działanie wzmacniające odporność organizmu na stresy i stany lęku i muszą mieć działanie równoważące coś, co nazywa się osią podwzgórze – przysadka – gonady. To subtelny taniec pomiędzy mózgiem a układem hormonalnym.

Read more

roller jadeitowy

ROLLER JADEITOWY – JAK WŁAŚCIWIE GO UŻYWAĆ?

ROLLER JADEITOWY

Rozpoznajesz to akcesorium kosmetyczne? Z całą pewnością wielokrotnie widziałaś je w mediach społecznościowych, ponieważ każdy – absolutnie każdy! –  wydaje się być zachwycony tym urządzeniem. Pytanie czy znasz jego historię narzędzia  i czy wiesz co naprawdę może zrobić dla Twojej skóry ? Zgadujemy, że dla wielu z Was odpowiedź brzmi “NIE” i to jest powód, dla którego powstał ten post.
Read more

kwas hialuronowy

KWAS HIALURONOWY

Kwas hialuronowy

Read more

plasticfreejuly

#plasticfreejuly

#apel🌱 W szeregu zbiórka Kochane i Przejmujące się śmieciami.

Mamy lipiec i na całym świecie trwa akcja #plasticfreejuly, dlatego:

#1 Wraz z Lush Botanicals się pod nią też podpisujemy i wzmacniamy nasz udział w idei #zerowaste. I deklarujemy, że przyjmujemy wszelkie opakowania po produktach Lush Botanicals już nie w liczbie min. 5, ale każdej! Za każde odesłane opakowanie miron glass po kosmetykach Lush Botanicals – otrzymacie 🖤10 zł🖤 na kolejne zakupy, za wysiłek – nagradzamy, w końcu walczymy o czystą planetę bez zbędnych śmieci.
Możecie odsyłać wszystko: opakowania po pełnowymiarowych produktach, próbkach, bibuły, pudełka, wizytówki itd., wykorzystamy wszystko ponownie! i tak przez cały lipiec.

#2 Przez cały lipiec z kodem PLASTICFREE szampon O’right Caffeeine Tree in the bottle 250 ml z rabatem -15%!

🌱 więcej o idei  Drzewko w butelce (Tree in the bottle) tutaj

Co jeszcze możecie zrobić, aby zminimalizować obecność plastiku w Waszym życiu? To takie bazowe, najłatwiejsze kroki:

🌱na zakupy biegaj ze swoimi torbami, odmawiaj pakowania w plastikowe torby każdej bułeczki, pomidorków, natki pietruszki itd, one sobie poradzą bez dodatkowych opakowań! małosolne lub kiszona kapusta wędrują do Twojego słoika,

🌱produkty spożywcze – tam, gdzie jest alternatywa kupuj w szkle lub na wagę, wiemy, czasem jest ciężko…

🌱słomki do napojów i drinków – odmawiaj, jeżeli już się zdarzy, to wrzuć do torebki i w domu taka słomka służy jeszcze wielokrotnie, świetnie się myje w zmywarce

🌱woda w plastiku i kawa na wynos – tego tematu nie będziemy rozwijać, bo jest oczywisty…

🌱środki czystości – my w domu lecimy na rozcieńczonym occie ze szklanej butelki (ach, jak hipnotyzująco pachnie!) i sodzie oczyszczonej kupowanej na kilogramy- cudo! tanio i zaskakująco skutecznie,

🌱przed wyrzuceniem czegokolwiek do śmieci zastanów się, czy Ci się to jednak nie przyda, może możesz to naprawić albo oddać komuś, kto potrzebuje?

🌱 zarejestruj się w lipcowym konkursie Plastic Free na stronie www.plasticfreejuly.org.  Dołącz do ponad 2 milionów ludzi ze 150 krajów, aby zmienić świat na lepszy.

Przykłady można mnożyć, pomysły podglądać i wdrażać w swój domowy ekosystem. A Wy skąd czerpiecie wiedzę i inspiracje? bo szukamy kolejnych natchnień i wyzwań?

Analiza składu vita liberata phenomenal

Analiza składu – Vita Liberata pHenomenal 2-3 Week Tan Mousse

Analiza składu – Vita Liberata pHenomenal 2-3 Week Tan Mousse

 

Vita Liberata | pHenomenal 2-3 Week Tan Mousse | Preparat samoopalający w piance

Preparaty samoopalające gwarantują nam w 100 % bezpieczną opaleniznę. Można dzięki nim uzyskać efekt lekko ozłoconej słońcem skóry bez negatywnych efektów jak ma to miejsce w przypadku ekspozycji na promienie UV. Są nieocenioną pomocą dla osób, które z różnych względów nie chcą lub nie mogą się opalać w sposób naturalny.

Read more

sylwestrowe fryzury

5 pomysłów na Sylwestrowe fryzury Last-Minute

5 pomysłów na Sylwestrowe fryzury Last-Minute ( i nie tylko )

 

Masz już przygotowany strój, zarezerwowane miejsce i HOT osobę towarzyszącą (mamy nadzieję ;)), ale czy wiesz co zrobisz ze swoimi włosami na Sylwestra? Zgodnie z najnowszymi statystykami, co dziesiąta z nas planuje, jak będzie stylizować swoje włosy na noc Sylwestrową na dwa tygodnie wcześniej. Jeśli nie należysz do tej grupy możesz przyłączyć się do reszty z nas i zdecydować się na jedną z łatwych do stworzenia i zajmujących niewiele czasu fryzur. Upięte lub luźno puszczone w dół, kręcone alb proste. Nie ma znaczenia, czy masz już tylko  kilka minut do wyjścia, gwarantujemy, że znajdziesz coś dla siebie.

Read more