• All

DO CIAŁA _ SoBio Beauty Boutique

Ogromny wybór naturalnych kosmetyków do ciała dostępnych w SoBio Beauty Boutique wyróżnia obecność doskonale dobranych, naturalnych składników aktywnych oraz brak toksycznych związków chemicznych, które mają szkodliwy wpływ na nasz organizmu.

To właśnie te naturalne kosmetyki tworzą szeroką kategorię produktów na które składają się , naturalne żele pod prysznic, organiczne masła i balsamy, naturalne olejki do ciała i kąpieli oraz akcesoria wspomagające pracę nad pięknym i jędrnym ciałem.

W naszym Concept Store posiadamy szerokie spektrum kosmetyków naturalnych do ciała znanych marek takich jak: Lush Botanicals, Phenome czy John Masters Organics.

Cechuje je wysoka zawartość składników aktywnych, pochodzących z różnych zakątków świata. Zawartość naturalnych olejków i ekstraktów pielęgnuje naszą skórę już podczas procesu jej oczyszczania, dba o odpowiednie nawilżenie , zniewala przepięknymi naturalnymi zapachami, które wprawiają nas w pozytywny nastrój podczas codziennej rutyny pielęgnacyjnej.

Wyświetlanie 1–24 z 53 wyników