• All

HIRO Logo

HIRO COSMETICS to linia kosmetyków wysokiej jakości. Naturalnych, organicznych i mineralnych, wykonana w 100% z naturalnych, wegańskich składników.

Marka wykorzystuje wyłącznie najczystsze minerały najwyższej jakości, które w istotnym stopniu poprawiają zdrowie Twojej skóry, zapewniając jednocześnie nieskazitelne, lekkie krycie. Efektem jest naturalny, promienny blask i czyste, lśniące wykończenie, które wizualnie minimalizuje drobne linie, pory i niedoskonałości.

Dzięki HIRO COSMETICS możesz wreszcie kontrolować nie tylko wygląd swojej skóry, ale także jej stan. Produkty są wykonane z drobno zmielonych proszków mineralnych na bazie miki, które nie zawierają żadnych zanieczyszczeń, ściernych środków konserwujących, barwników ani szkodliwych substancji chemicznych. Główne składniki stosowane w makijażu mineralnym są, w przeciwieństwie do większości konwencjonalnych, nieorganiczne, co oznacza, że ​​bakterie i mikroby nie mogą żyć w makijażu i infekować skóry. Naturalny makijaż mineralny nie blokuje porów, umożliwiając skórze oddychanie i jest idealny nawet dla najbardziej suchej i wrażliwej skóry lub skóry skłonnej do trądziku różowatego lub trądziku. Więcej informacji na https://hiro-cosmetics.com/

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2