• All

Hiro-Natural-Cosmetics-Logo-2

 

HIRO COSMETICS to linia kosmetyków wysokiej jakości. Naturalnych, organicznych i mineralnych, wykonana w 100% z naturalnych, wegańskich składników.

Marka wykorzystuje wyłącznie najczystsze minerały najwyższej jakości, które w istotnym stopniu poprawiają zdrowie Twojej skóry, zapewniając jednocześnie nieskazitelne, lekkie krycie. Efektem jest naturalny, promienny blask i czyste, lśniące wykończenie, które wizualnie minimalizuje drobne linie, pory i niedoskonałości.

Dzięki HIRO COSMETICS możesz wreszcie kontrolować nie tylko wygląd swojej skóry, ale także jej stan. Produkty są wykonane z drobno zmielonych proszków mineralnych na bazie miki, które nie zawierają żadnych zanieczyszczeń, ściernych środków konserwujących, barwników ani szkodliwych substancji chemicznych. Mika to drobny, półprzezroczysty proszek, który zachowuje swoje właściwości dłużej niż większość pigmentów, co pozwala na dłuższy okres trwałości. Mika silnie przylega do skóry, więc nie oderwie się podczas najbardziej stresujących dni lub intensywnych treningów.

Głównymi składnikami stosowanymi w makijażu mineralnym są, w przeciwieństwie do większości konwencjonalnych, nieorganiczne, co oznacza, że ​​bakterie i mikroby nie mogą żyć w makijażu i infekować skóry. Naturalny makijaż mineralny nie blokuje porów, umożliwiając skórze oddychanie i jest idealny nawet dla najbardziej suchej i wrażliwej skóry lub skóry skłonnej do trądziku różowatego lub trądziku.

Więcej informacji na https://hiro-cosmetics.com/

Showing all 2 results