• All
terrapi 2 | SoBio Beauty Boutique
TERRAPI

Marka TERRAPI to świadoma pielęgnacja tworzona w Polsce.  W zgodzie z naturą i naukową wiedzą. Pierwszym produktem marki jest Lucid C Skin Detox – bezolejowe serum z witaminą C – odpowiadające na szczególne potrzeby skóry wrażliwej, problematycznej, potrzebującej odnowy i rozświetlenia. Zawarta w nim, najnowsza, ultra stabilna forma witaminy C stymuluje produkcję kolagenu dzięki czemu wspomaga regenerację skóry, wzmacnia naczynka i wspiera walkę z przebarwieniami. Najbardziej stabilna forma witaminy C w stężeniu 10% nie powoduje podrażnień i zapewnia najwyższą przyswajalność. Etylowany kwas askorbinowy wpływa również na zahamowanie rozwoju bakterii. Ektoina aktywnie chroni przed negatywnymi skutkami promieniowania słonecznego opóźniając procesy starzenia. Zapobiega przeznaskórkowej utracie wody. Łagodzi stany zapalne działając już na poziomie komórkowym. Produkt jest w pełni biodegradowalny. Nie zawiera mikroplastiku. Szkło fioletowe pozwala zachować pełną aktywność formuły.

Zastosowane opakowania pochodzą z recyklingu oraz nadają się do dalszego odzysku dzięki czemu są przyjazne środowisku naturalnemu.

Formuły nie zawierają gliceryny ani innych składników mogących przyczynić się do rozwoju tak zwanego „trądziku grzybiczego” (ang. fungal acne) – zakażenia wywołanego grzybami z rodzaju Malassezia.

Ponadto produkty nie są i nigdy nie będą testowane na zwierzętach

„Terrapi zrodziła się z natury i nauki.
Wierzę, że jej obecność wyznacza całkowicie nowy kurs w pielęgnacji cer najbardziej wymagających. Jest moją obietnicą bezkompromisowej troski o Twoją skórę.”

Hanna Łatoszyńska – założycielka marki

Wyświetlanie jednego wyniku