• All
STASHER |  SoBio Beauty Boutique 2STASHER

Miało to  miejsce w typową środę, kiedy założycielka marki STASHER, Kat Nouri, pakowała lunch dla swoich dzieci. W momencie, zdała sobie sprawę, ile plastikowych odpadów produkuje ona i jej rodzina każdego dnia, więc postanowiła poszukać alternatywy.
To, co znalazła, było okazją do stworzenia całkowicie unikalnego i rewolucyjnego produktu. Coś pięknego, coś funkcjonalnego, coś, co można wielokrotnie wykorzystywać – w kuchni i poza nią.
Mając doświadczenie w projektowaniu i opracowywaniu silikonowych tekstyliów, Kat wyprodukowała pierwszą na świecie opatentowaną, samouszczelniającą się silikonową torbę do przechowywania, która odwdzięcza się planecie przy każdej sprzedaży i za każdym razem, gdy jej używasz. Jako dumny członek 1% For the Planet, część każdego sprzedanego Stashera trafia bezpośrednio do wpływowych organizacji non-profit, takich jak Surfrider i 5 Gyers, które są zaangażowane w ochronę i rehabilitację naszych oceanów. Jak dotąd firma Stasher sprzedała miliony toreb, zapobiegając przedostawaniu się ponad 1 miliarda jednorazowych toreb plastikowych do naszych oceanów i na wysypiska śmieci.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4