O NAS

NASZA MISJA

 

Czytanie etykiet i zapamiętywanie coraz dłuższej listy składników, aby uniknąć błędnego zakupu może być przytłaczająca. SoBio Beauty Boutique jest miejscem, w którym możesz robić zakupy bezpieczne i bez obaw, wiedząc, że zrobiliśmy to wszystko za Ciebie! Wszystkie dostępne tutaj produkty są naturalne, ekologiczne, pochodzące ze zrównoważonych upraw i produkowane przez firmy, które mają jasno określoną, etyczną  politykę ochrony środowiska oraz zapewniają opiekę i dbają o piękno i zdrowie naszej planety i jej mieszkańców!

Do naszej oferty dołączają wyłącznie produkty spełniające poniższe kryteria:

 

WYGLĄD

 

Produkt ma wyglądać nie tyko tak samo dobrze jak jego konwencjonalny odpowiednik – ma być bardziej efektowny! Powinien być tak samo lub bardziej skuteczny i ma zapewniać luksusowe doznania w użyciu pod względem tekstury i zapachu.

 

SKŁAD

 

Sprawdzamy czystość produktu szukając tych z najwyższą procentowo zawartością  certyfikowanych składników organicznych.

 

ZASADY

 

Firma wytwarzająca produkt powinna być niezależna, etyczna, odpowiedzialna i konsekwentne realizować politykę pro-ekologiczną. Mimo, że lubimy, wielu producentów konwencjonalnych produktów, do naszej oferty włączamy tylko tych którzy zajmują się produkcją bezpiecznych, ekologicznych i etycznych pod każdym względem produktów.

 

OPAKOWANIE

 

Nasz warunek – ZERO ODPADÓW. Jeśli opakowanie produktu nie jest biodegradowalne, pozyskane z recyklingu lub nie nadaje się do ponownego użycia lub przetworzenia – Nie znajdzie miejsca w naszej ofercie! 

 

ZERO TOLERANCJI DLA OKRUCIEŃSTWA

 

Nie tolerujemy produktów testowanych na zwierzętach, w jakikolwiek sposób przyczyniających się do ich cierpienia podczas procesu produkcji, nagannego traktowania i opłacania pracowników produkcji oraz zanieczyszczania środowiska.

 

KONTAKT

 

SoBio Beauty Boutique

Psary, ul.Wolności 13

51-180 Wrocław

E-mail: biuro@sobio.com.pl

Tel.:+48 881 327 945

 

Punkt Partnerski – JUICE CONCEPT

( Punkt odbioru osobistego we Wrocławiu)

ul. Wałbrzyska 2 (wejście od ulicy Buraczanej)

52-314 Wrocław

Godziny otwarcia:

Pn – Pt od 9.00 do 18.00

Sobota od 10.00 do 15.00

 

Mapka dojazdu: