• All

BEAUTY FOOD | SoBio Beauty Boutique 2| Cruelty-Free Beauty BEAUTY FOOD – Prawdziwe piękno pochodzi ze środka

BEAUTY FOOD – ponieważ piękna, zdrowa i promienna skóra wymaga nieustanej pielęgnacji.

Zazwyczaj jemy w biegu, żyjemy w stresie, a o długim śnie możemy zapomnieć. Taki tryb życia odbija się na wyglądzie skóry, która staje się przesuszona, traci jędrność i witalność. W takim wypadku warto sięgnąć po urodowe suplementy. Jeśli tradycyjne kosmetyki i zabiegi  nie wystarczą warto rozważyć preparat doustny , który pomoże skutecznie odbudować skórę i taknki od wewnątrz.

Gdy mimo regularnej pielęgnacji, Twoja skóra jest przesuszona, łuszczy się czy wyraźnie wykazuje oznaki zmęczenia, winę za to najprawdopodobniej ponosi mało zbilansowana dieta. W takiej sytuacji warto zastosować odpowiedni preparat, który może okazać się zbawienny dla naszej skóry. Nasza cera stanie się jednolita, promienna i wyraźnie zdrowsza. Z dobrze dobranymi suplementami diety przynosimy skórze, włosom i paznokciom wszystko czego potrzebują aby obudzić ich naturalne piękno. Możemy dostaczać ich w róznych formach : napojów (beauty drink), proszku lub drażetek.

Ponieważ kosmetyki działają jedynie na powierzchni skóry, ich obecność jest czasowa. Suplementy wnikają do głębszych warstw naskórka i pozostają w jej wnętrzu dużo dłużej. Niestety, kremy nie są w stanie dotrzeć głębiej niż do naskórka. Tymczasem skóra właściwa i tkanka podskórna także potrzebują silnego nawilżenia. Odpowiednie ilości witamin, antyoksydantów i kwasu hialuronowego (jego ilość w skórze zaczyna spadać już po 25. roku życia) zapewniają skórze odpowiedni poziom wody. Warto dostarczać je również doustnie. Suplementy wpływają na poprawę funkcjonowania skóry (lepiej zatrzymuje wodę). Równocześnie nie działają od razu, więc warto uzbroić się w cierpliwość. Prawdopodobnie pierwsze oznaki poprawy stanu skóry będą widoczne już po około miesiącu regularnego stosowania.

Odkryj już teraz kategorię BEAUTY FOOD jako uzupełnienie codziennej rutyny pielęgnacyjnej.

Wyświetlanie 1–12 z 16 wyników