• All

WŁOSY _ SoBio Beauty Boutique

PIĘKNE I ZDROWE WŁOSY

Włosy świadczą o stanie zdrowia całego naszego organizmu a ich kondycja uzależniona jest od wielu czynników, takich jak nasza dieta, ilośc ruchu, poziom stresu czy oddziaływania środowiska zewnetrznego.

W trosce o nasze zdrowie staramy się  dostarczać organizmowi niezbędne witaminy i mikroelementy, a także jak najmniej przetworzone składniki. Dlaczego więc kwestia codziennej pielęgnacji włosów maiłaby wyglądać inaczej? Używając organicznych kosmetyków do włosów bez sls oraz innych szkodliwych substancji przywrócimy włosom zdrowy wygląd i wewnętrzną równowagę – począwszy od skóry głowy, aż po same końce.

Preparaty do włosów stworzone z naturalnych, ekologicznych składników to kombinacja roślinnych olejków oraz odżywczych substancji aktywnych pochodzących z natury, które wzmacniają je, jednocześnie nie naruszając ich naturalnej bariery ochronnej.

W SoBio Beauty Boutique proponujemy jedynie wyselekcjonowane, wysokiej jakości kosmetyki do włosów znanych marek, takich jak: John Masters Organics, O’right, Natulique czy Phenome

Wyświetlanie 1–24 z 78 wyników