• All

 

KOSMETYKI NATURALNE| SoBio Beauty Boutique 2| Cruelty-Free Beauty NATURALNE KOSMETYKI – KOSMETYKI ORGANICZNE – KOSMETYKI CRUELTY-FREE

NATURALNE KOSMETYKI w codziennej pielęgnacji naszej skóry to jeden z najprostszych sposobów na zapewnienie sobie długotrwałego zdrowia, pewności siebie i młodego wyglądu. Prezentowane marki produktów do pielęgnacji skóry zajmują się redefiniowaniem dotychczasowych standardów branży kosmetycznej , które są nie tylko dobre dla nas, ale także dla naszej planety.

Naturalna i organiczna pielęgnacja skóry łączy w sobie niezbędne witaminy, składniki roślinne i minerały, które leczą i odnawiają naszą skórę – bez szkody dla naszej ziemi. Uwielbiamy te wyjątkowe marki naturalnych produktów do pielęgnacji skóry, które koncentrują się na maksymalnej sile, absolutnej świeżości i całkowitej trosce o dobro naszej planety i zamieszkujacych ją gatunków!

Nasza skóra pochłania większość tego, co na nią nakładamy – czy to kremy, płyny, czy oleje. Doskonale znamy to uczucie gdy widzimy, że niektóre nie działają dobrze z naszą skórą. Pojawiają się wypryski, podrażnienia i nadmierna suchość. Właśnie dlatego jesteśmy fanami najwyższej jakości i najbardziej naturalnych produktów i składników w nich zawartych.

Znajdziesz u nas naturalne, organiczne i nie testowane na zwierzętach produkty do twarzy i ciała oraz każdego typu skóry. Preparaty te wykorzystują między innymi składniki, takie jak organiczny olej kokosowy, przeciwutleniacze i masło shea. Wszystko po to aby Twoja skóra była promienna i zdrowa.

W naszej ofercie posiadamy naturalne kosmetyki pielęgnacyjne marek takich jak: LUSH BOTANICALS, PHENOME, KAHINA GIVING BEAUTY, JOHN MASTERS ORGANICS, VIVE SANA, NATULIQUE, ORIGHT, SCHMIDT’S NATURALS  czy ORGAID oraz marek makijażowych: ILIA BEAUTY, NCLA, HIRO COSMETICS czy  LOVENUE

Jeśli kochasz naturalne kosmetyki, sprawdź nasze ulubione naturalne i organiczne marki makijażowe oraz całkowicie naturalne produkty pielegnacyjne!

Wyświetlanie 1–12 z 211 wyników