[smartslider3 slider=16]

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Gelous?

Lakiery hybrydowe 7 free prosto z Los Angeles!

Lakiery hybrydowe 7 free prosto z Los Angeles! System Gelous? to sposób na nieskazitelny, długotrwały manicure, który jest w pełni bezpieczny dla paznokci

Lakiery hybrydowe 7 free prosto z Los Angeles! System Gelous? to sposób na nieskazitelny, długotrwały manicure, który jest w pełni bezpieczny dla paznokci

NCLA Gelous? SoBio Beauty Boutique
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
VITA LIBERATA
pHenomenal 2-3 tan week mousse

Maecenas tempus, tellus eget condimentum rhoncus, sem quam semper libero, sit amet.

pHenomenal 2-3 tan week mousse dark
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
ON SALE
Tulips by the Pound

Aenean leo ligula, porttitor eu, consequat vitae, eleifend ac, enim. Lorem ante, dapibus in.

Image is not available
The Spring Breaker
previous arrownext arrow
Slider
Pouczenie o prawie odstąpienia od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 30 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną) podając nazwisko, pełny adres pocztowy oraz, o ile są dostępne, Państwa numer telefonu, numer faksu i adres e-mail.

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe (wzór odstąpienia od umowy) Mogą Państwo również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną na naszej stronie internetowej. Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną).

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: sklep@sobio.com.pl lub telefonicznie: +48 881 327 945. Udzielimy wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić zwrot produktu.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, poza kosztami dostarczenia rzeczy, niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 90 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 30 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 30 dni.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Przypominamy, że zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 poz. 827) prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w odniesieniu do umowy w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.